O nás

Máme rádi dřevo, dobré víno a pivo, kvalitní muziku a nepohrdneme ani pěkným filmem :-)

Jsme tři bratři, dva ajťáci a jeden truhlář, a na začátku roku 2018 jsme se rozhodli spojit naše dovednosti a zkušenosti dohromady – začít vyrábět dřevěné dekorace pomocí CNC a laseru, samozřejmě s nemalým vkladem klasické ruční truhlářské práce. Stále v naší malé dílně zkoušíme nové výrobky a postupně chceme dále rozšiřovat sortiment, ale snad už nyní si z našich produktů vyberete a budete spokojeni, ať už si objednáte něco pro sebe nebo pro někoho jiného jako dárek.

Tento e-shop jsme spustili po několika měsících příprav, v neděli 11.11.2018 v 11:11 hodin. Věříme, že nám jedenáctky přinesou štěstí.

Naše výrobky se vyznačují především tím, že si je do jisté míry navrhujete Vy sami. Ať už to budou hodiny s logem firmy nebo s nějakým hezkým obrázkem a věnováním, nebo fotorámeček jako svatební dar, dárek k Vánocům nebo dárek k narození miminka, budete mít v ruce originál, který prostě musí udělat radost!

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto věnujeme důkladnou péči nejen návrhu a výrobě, ale také finálním úpravám. Doufáme tedy, že se Vám výsledek bude vždy líbit a budete se do našeho e-shopu rádi vracet.

Petr & Pavel & Zdenda Kožených